Dárek pro zdraví našich příbuzných, známých či kolegů

Do kategorie přístrojů pro zdraví se skvěle hodí např. výrobník rostlinných mlék Nutramilk. Pomocí něj si snadno v pohodlí domova vyrobíte rostlinná mléka či másla ze semínek, ořechů, kokosu, ovsa či rýže. Přístroj je určen nejen pro alergické jedince na kravské mléko, ale pro všechny, kteří si chtějí užít a vychutnat zdravější variantu mléka a másla. Např. ořechové máslo je velmi bohaté na chuť a zejména na zdraví prospěšné látky. Neobsahuje chemické přísady, ani cukr. Díky výrobníku mléka a másla Nutramilk se nemusíte obávat ani složité přípravy a namáčení ořechů přes noc.

Mixér s revoluční bezdrátovou technologiíVysoce výkonný mixér Vitamix

Mixér Vitamix by měl patřit do každé kuchyně. Přístroj Vitamix Ascent series je vysoce výkonný mixér, který vám umožní připravovat ty nejlepší pokrmy v pohodlí domova. Je vybaven vestavěným časovačem a bezdrátovou konektivitou. Jde o smart přístroje, které jsou vyrobeny pro maximální výdrž a pohodlí. Mixéry Vitamix umí mixovat dokonale hladce, sekají, krouhají, šlehají nebo uhnětou těsto. Umí připravit také vynikající horké polévky. Také melou, drtí či vyrobí zmrzlinu nebo sorbet. Vše s minimální námahou a vysokou kvalitou.

Mixér s pohodlnou obsluhou pro přípravu nejlepších pokrmůPříprava horkých polévek, zmrzliny či těst v mixéru Vitamix

U nás najdete také fermentor Kuvings, který potěší všechny milovníky jogurtů, sýrů či kvašené zeleniny. Jde o přístroj, který vyrábí maximálně zdravé potraviny, které prospějí vašemu trávení. Kromě výše uvedených produktů s ním snadno připravíte také ocet, ovocné víno nebo výborný sirup. Kvašené potraviny mají zásadní význam pro naše zdraví, ovlivňují totiž velmi pozitivně naši střevní mikroflóru a tím i naše trávení a obranyschopnost organismu.

Zdravé potraviny díky fermentoru KuvingsZdravé kvašené potraviny z fermentoru Kuvings

Dalším velmi užitečným přístrojem je robot Ankarsrum. Švédští kuchaři ho využívali už od roku 1940, kdy se stal jejeich kuchyňským pomocníkem č. 1. Tento multifunkční robot vyniká funkčností a mnoha variantami použití. Jeho tělo je vyrobeno z litého hliníku a při zpracování surovin využívá otočnou mísu. Díky tomu snadno zpracujete i velké množství surovin. Jde jednoduše ovládat a jeho 7 litrová mísa vám umožní zpracovat 1,5 l tekutého těsta nebo 5 kg tuhého těsta.

Variabilní robot Ankarsrum pro hladké zpracování surovinMultifunkční robot pro zpracování velkého množství surovin

V našich tipech na užitečné dárky pro zdravé stravování nesmí chybět ani infračervená sušička Yden, která je vyrobena z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Díky ní si nasušíte ovoce, zeleninu i chutné masové jerky se zachováním cenných vitamínů a minerálů. Má totiž mód sušení ve stínu a na slunci. Snadno si díky ní uchováte také houby, květiny či bylinky na čaj.

Sušička potravin s módem sušení na slunci a ve stínuOdolná sušička ovoce, zeleniny, hub i masa

Vyberte si ten nejlepší přístroj pro vaše zdraví!

Kategorie: Prevence nemocí Autor: Dally
Vaše názory k článku (0)
Seřadit: