Terminátor mezi WC štětkami

Čistota toalety je nutností. Je celá řada způsobů, jak si zajistit hygienicky čistou toaletu bez zápachu, nečistot a bakterií. Umýt záchod sice není žádná věda, ale jen opravdu málokdo to dělá správně. Vyvartujte se raději předem zbytečných chyb, a vaše toaleta se stane čistým a bezpečným místem. Stačí k tomu opravdu málo!

Oblíbený způsob čištění toalety

Asi sami moc dobře tušíte, že pouhý saponát na úklid vaší toalety nestačí. Naopak, je zapotřebí použít i WC štětku a to mnohem častěji. Jenže, v tomto bodě často doslova „narazíme“. Pořídíme si WC štětku v domnění, že nám s úklidem rozhodně pomůže. Pak to přijde! Při každém čištění se začneme rozčilovat, že na štětinách ulpívají nečistoty, které musíme pracně čistit (takže kartáček, voda a doslova drhneme). Kdybychom řešili jenom nečistoty na štětce, ale i ten zápach, který je spojován s nádobou, ve které je štětka vložena. Nemluvě o tom, že se nejenom v nádobě, ale i na štětce hromadí a usazují bakterie. Nemohu opomenout nezmínit kapky, které dopadají ze štětky na zem, když ji přendáváme z nádoby do WC a naopak. V konečném důsledku, jsme si vlastně, ale vůbec nepomohli. Naopak, jsme si přidali mnohem více práce. Nedivím se pak těm, kteří mají doslova „odpor“ k samotnému čištění toalety.

obrazek

Co platí na špínu a zápach toalety

Často se snažíme nakoupit spoustu dezinfekčních prostředků, či toaletních kartáčů v různých podobách a domníváme se, že tak rychle a efektivně vyčistíme toaletu. Ne všechny, ale fungují.

Toaletní kartáč Tadpole Twist vás doslova ohromí. U tohoto kartáče už nebude zapotřebí žádné umývání štětin nebo pořizování nádoby na odkládání štětky. Kartáč Tadpole Twist se jednoduše uchytne na okraj toaletní mísy a tam zůstává po celou dobu. S kartáčem Tadpole Twist žádnou další nádobku nepotřebujete. Když potřebujete toaletu vyčistit, kartáč sundáte, vyčistíte toaletu a vrátíte jej nazpět. Pak už jenom stačí spláchnout a máte hotovo.

Hygienická čistota WC

Toaletní kartáč Tadpole nemá štětiny. Proto nedochází k ulpívání nečistot na kartáči. Čistící hlava má stěrky z odolného a nepřilnavého silikonu, na který se neuchycují žádné nečistoty. Silikon obsahuje antibakteriální složky a je potažen vrstvou, jež odpuzuje špínu.

Součástí kartáče je i hygienická tableta, která se vkládá do čistící hlavy kartáče. Hygienická tableta udržuje toaletu neustále čistou, bez bakterií a zápachu. Tableta se při každém spláchnutí velmi pomalu rozpouští a tím zajišťuje dokonalou hygienu a svěžest vaší toalety.

Ekologie na prvním místě

Toaletní štětka Tadpole Twist je recyklovatelná. Je vyrobena z odolných recyklovatelných materiálů, které garantují dlouhou životnost. Opětovně do ní lze vkládat náhradní WC tablety, které neobsahují složky na bázi bělidla a ani fosfáty. Tablety Tadpole pomáhají udržet čistotu vodních zdrojů.

WC štětka Tadpole Twist výrazně snižuje množství odpadu a celkový dopad na životní prostředí.

Toaletní kartáč Tadpole Twist se zajisté stane nenahraditelným pomocníkem na toaletě. Jedná se o první WC štětku, která zároveň zajistí dokonalou hygienu a svěžest toalety, bez námahy! S touto WC štětkou zmizí veškeré vaše noční můry, spojené s úklidem WC! Jenom stačí toaletní štětku uchytnout, vložit do ní tabletu a spláchnout! Je to přeci tak jednoduché!

Kategorie: Rady a tipy Autor: zdenicka
Vaše názory k článku (0)
Seřadit: