Sibiřská Chaga Natural - houba nesmrtelnosti - bio extrakt

Houba nesmrtelnosti?

Ne nadarmo je Chaga opravdu považována za houbu nesmrtelnosti, neboť zpomaluje stárnutí buněk, což vede k dlouhověkosti. Dokáže tělo bránit vůči okolnímu prostředí, které je každým dnem více a více znečišťováno výpary z aut, továren a jiných škodlivých věcí.

Také kvalita potravin je na velmi nízké úrovni a účinek je nulový. Proto je třeba sáhnout po čistě naturálně přírodní věci a tou je právě chaga. obrazek

Sibiřská chaga je opravdu zázračná houba, neboť obsahuje velké množství aktivních látek, které napomáhají k celkové harmonizaci, funkci lidského těla a vypořádáním se s různými druhy nemocí.
 

Proč ale Sibiř?

Chaga z daleké Sibiře je nesrovnatelně kvalitnější než z jiných oblastní na celém světě. Velmi silný antioxidant z ní dělá extrémně tuhá zima a čistá sibiřská divočina. Vlastnosti chagy závisí na kvalitě půdy, době sklizně, stáří houby, koncentrace prvků v půdě samotné ale také na závěrečné metodě zpracování – extrakční postup.

Čím drsnější klimatické podmínky houba prožila, tím je silnější její účinek. Minimálně po 10 letech je Chaga považována za zralou, dospělou a může se tak zpracovat. Extrakt ze Sibiřské chagy je vyráběn z ručně sbírané přírodní chagy. Nejsou zde přidávány žádné konzervační látky ani činidla.
 

Naturální chaga a bio extrakt?

100% čistě naturální bio chaga obsahuje vysokou koncentraci biologicky aktivních látek. Abychom z houby dostali to potřebné, je nutné sáhnout určitě po čistém naturálním 100% extraktu, který zaručuje svou kvalitu a tím i účinek. Nakupovat tak surové chaga kousky, nebo různé příměsi je naprosto zbytečné a nikdy nedocílíme toho pravého efektu a účinků, které houba má.obrazek

Nicméně určitě není na škodu čas od času vyzkoušet například raw kousky a uvařit z nich čaj, bohužel obsah látek je tak slabý a rozložený, že se ani při nejmenším nerovná extraktu a proto nelze očekávat výsledky.

Pro představu 100g čistě naturálního chaga extraktu je vyrobeno zhruba z 1,5kg surové chagy, což zaručuje obrovské množství aktivních látek, které mají přínos pro lidské tělo a naše zdraví. Je nutné o něj perfektně pečovat, neboť je pouze jedno a nedá se nikde koupit. Strom také nevyroste během jednoho dne, a proto musíme být trpěliví.

Kategorie: Alternativní medicína Autor: admin
Vaše názory k článku (0)
Seřadit: